Close

25.02.2019

Як заощадити на юристах та податках

Як заощадити на юристах та податках

заощадити на юристах

Як заощадити на юристах? Відповідь проста – підписати договір з адвокатським об’єднанням про абонентське обслуговування за ціною яка нижча ніж мінімальна заробітна плата  1-го юриста.

Перевагами абонентського обслуговування  адвокатським об’єднанням є:

  1. Істотна і законна економія на податках. Адвокатську компанію не потрібно приймати на роботу, не потрібно сплачувати ЄСВ та ПДФО, не потрібно забезпечувати робочим місцем, літературою, технікою, виплачувати лікарняні.
  2. Безперервність роботи. У адвокатської компанії не буває відпусток, оскільки в адвокатському об’єднанні працює команда професійних адвокатів які здатні замінити один одного і у будь який час виконати необхідні доручення.
  3. Економічний ефект. Вартість послуг наданих адвокатською компанією включається до валових витрат підприємства при укладанні договору про надання правової(правничої допомоги) на умовах абонентського обслуговування, крім того, якщо правова допомога надається у зв’язку із веденням справи у суді і рішення постановлено на Вашу користь, то понесені вами витрати на правову допомогу відшкодовуються Вам за рахунок інших сторін справи.